עורך דין ביטוח סיעודי – כל הדגשים שחשוב לבדוק

תקציר

אז מה זה ביטוח סיעודי? ביטוח סיעוד הוא ביטוח אותו ניתן לרכוש באמצעות קופת החולים ו/או באמצעות חברת ביטוח המציעה ביטוח סיעודי פרטי.

הביטוח מבטיח למבוטח פיצוי כספי חודשי אם זה יאבד מיכולת התפקוד שלו ויהפוך לסעודי. על אף המצוין בפוליסה הגשת תביעה לחברת הביטוח בגין מצב סיעודי היא חוויה מטלטלת, במהלכה חברת הביטוח עושה ככל הניתן על מנת להתחמק מתשלום – עד שהמבוטח מתייאש ומוותר על כספו.

למרות זאת – האם כדאי לעשות ביטוח סיעודי? התשובה היא כן.  יתרה מכך, כדאי לבחור בשירות של עורך דין ביטוח סיעודי שיגיש עבורכם את התביעה ויעמוד על הזכויות שלכם.

כיצד עורך דין ביטוח סיעודי יכול לסייע לכם?

תביעת ביטוח סיעודי נחשבת לתביעה מורכבת, שכן היא מחייבת את חברת הביטוח לשלם פיצויים למבוטח למשך שנים ארוכות. מסיבה זו חברת הביטוח יש אינטרס לדחות אותה בנימוקים שונים.

הנימוק הנפוץ ביותר הוא שהמבוטח אינו עונה להגדרות של חולה סיעודי, זאת גם אם הוכר כסיעודי על ידי הרופא שלו והמוסד לביטוח לאומי. נימוק נוסף ונפוץ הוא "אי גילוי מצב רפואי קודם", אשר משמעותו היא שהמבוטח היה חולה עוד קודם לרכישת פוליסת הביטוח ולא סיפר זאת במעמד הרכישה.

רבים מן הנימוקים הניתנים על ידי חברת הביטוח הינם בלתי חוקיים, ומנצלים את העובדה שהמבוטחים אינם בקיאים בחוק ולא מכירים את זכויותיהם על פי הפוליסה. בשילוב עם היותם ברמת תפקוד נמוכה ביותר – הם מרימים ידיים ומוותרים על הכסף שמגיע להם על פי חוק ושעבורו שילמו פרמיה חודשית.

עו"ד ביטוח סיעודי מנוסה ומקצועי יידע לפרק את הטיעונים של חברת הביטוח ולהביא לפיצויים מקסימליים.

עו"ד תביעות ביטוח סיעוד – כל מה שחשוב לבדוק לפני שבוחרים

מקצוע עריכת הדין משתרע על פני תחומים רבים – החל מדיני משפחה, דרך דיני נזיקין ועד לדיני עבודה. כשבוחרים בעורך דין שיטפל בתביעה שלכם, חשוב לוודא שהוא מומחה לביטוח, מנוסה בניהול תביעות גמלת סיעוד, בעל מוניטין בניהול תיקים אלה  והתמודד בהצלחה עם מקרים דומים לשלכם.

ותק מקצועי

לוותק של עורך הדין יש משמעות גדולה. ככל שהוא יותר שנים במקצוע, כך ניתן להניח שהוא צבר ניסיון וניהל תיקים מורכבים. כמו כן, חשוב לוודא שעורך הדין בו אתם מעוניינים התנסה בייצוג מול חברות ביטוח, המוסד לביטוח לאומי וניהל תיקי ביטוח בבית-המשפט.

עורך דין ביטוח סיעודי המייצג רק מבוטחים

בחרו בעורך דין סיעודי המייצג מבוטחים בלבד, כדי להימנע ממצב של ניגוד עניינים בו עורך הדין מייצג לעיתים גם את חברות הביטוח.

עורך הדין ייצג בעבר חברות ביטוח

על אף שמומלץ לבחור בעורך דין המייצג תובעים, יש יתרון בעורך דין אשר ייצג בעבר חברות ביטוח. הוא מכיר את החולשות, הטיעונים ואופן החשיבה של חברות הביטוח ולכן גם יידע כיצד "לתקוף" אותן.

המלצות

מומלץ לבחור בעורך דין אשר קיבלתם לגביו המלצות. עם זאת, גם באינטרנט תוכלו לקבל את המידע הדרוש לכם. מומלץ להיכנס לאתר האינטרנט של עורך הדין וכן לחפש אודות המלצות במנועי החיפוש השונים. אם נתקלתם רק בהשמצות או ביחס שלילי משמעותי של המלצות לעומת השמצות – כדאי לחפש עורך דין ביטוח סיעודי אחר.

הופעות בתקשורת

מומלץ לבחור בעורך דין תביעת סיעוד או עורך דין תביעות ביטוח, אשר התקשורת רואה בו כבר סמכא בתחום עיסוקו, ואשר התביעות אשר ניהל עבור לקוחותיו הן בעלות חשיבות ציבורית ו/או חברתית ופורסמו במדיומים השונים בתקשורת – רדיו, אינטרנט ועיתונות כתובה.

זמינות ואדיבות

לאורך כל ניהול התביעה סביר להניח שיתעוררו מצדכם שאלות, תהיות וכן חומרים חדשים שתראו לנכון להוסיף. הזמינות של עורך הדין היא דבר חשוב – גם כדי לתרום לניהול התיק באופן מקצועי וגם כדי להסיר חשש ולהפיג אי וודאות.

העדיפו במשרד עורכי דין שמשדר לכם זמינות, מענה מהיר ואף יחס אישי מבלי שתצטרכו למצוא את עצמכם מחייגים למרכזיה וממתינים דקות ארוכות למענה בלתי ראוי.

תשלום לעורך דין ביטוח סיעודי

מבוטחים רבים נמנעים מלפנות לעורך דין סיעודי מתוך מחשבה שלא יהיה להם מהיכן לשלם לו. חשוב לדעת כי עורכי דין רבים גובים שכר טרחה רק במקרה שהתביעה הצליחה. אם לא זכיתם בכספי הפיצויים, לא תצטרכו לשלם.

עורכי הדין הגובים שכר רק עם הצלחת התביעה הם עורכי דין מלאים במוטיבציה – הם  רוצים לסייע לכם למצות את זכויותיכם וגם שואפים להצליח בתביעה על מנת להתפרנס.

עורך דין אחד שמתנהל מולכם

במשרדי עורכי דין שונים אתם עלולים למצוא את עצמכם מדברים בכל פעם עם עורך דין אחר – מציגים את עצמכם, מספרים את הסיפור מההתחלה ולמעשה דורכים במקום.

מלבד העובדה שרמת המקצועיות בניהול התיק שלכם יורדת, גם האמון שלכם נפגע ובצדק. עמדו על כך שבתיק שלכם יטפל עורך דין אחד מוסמך המכיר את פרטי התיק שלכם לעומק ועומד אתכם בקשר עקבי.

תביעות ביטוח סיעודי – משרד עו"ד תומר לינר

כשמדובר בתביעת ביטוח סיעודי – אנחנו תמיד ממליצים להגיש אותה בסיוע של עורך דין ביטוח סיעודי מיומן ומנוסה, שימקסם את הסיכויים שלכם לקבלת הפיצוי המגיע לכם ויעניק לכם את השקט הנפשי המגיע לכם בגין תביעת סיעוד.

במשרד עו"ד תומר לינר אנו מתמחים בתביעות סיעוד, נחשבים לברי סמכא בתחום הביטוח והביטוח הסיעודי בפרט ומוערכים על ידי חברות הביטוח השונות כעורכי דין אשר נלחמים עבור לקוחותיהם.

אנחנו נשמח לעמוד לשירותכם במסירות ובעבודה יסודית על מנת שתקבלו את הפיצויים המקסימליים המצוינים בפוליסת הביטוח שרכשתם.

לחץ כאן – למאמר בנושא תביעות אלצהיימר

לחץ כאן – למאמר בנושא תביעות סיעוד קורונה

שתפו את המאמר
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email