Search
Close this search box.

אודות עורך דין תומר לינר

המטרה של רופאים היא לרפא חולים אך גם לשמור על בטיחות המטופל ולעשות כל שביכולתם להימנע מגרימת נזק למטופל, לא במכוון, ולא בעקבות מעשה שאסור לעשותו או אי עשיית מעשה – מחדל.

על כך עם נשבעים ומתחייבים בתום סיום לימודי הרפואה ולכך הם מחויבים לפי כללי האתיקה הרפואית החלה עליהם ועל פי דין. מן העבר השני אנשים פונים לרופאים במטרה לשמור על בריאותם וקבלת טיפול וייעוץ רפואי מאנשי מקצוע משכילים, מיומנים ומקצועיים.

יחד עם זאת לא אחת אנו שומעים על מקרים רבים מידי של לקוחות שסובלים וסובלים מנזקים קשים ובלתי הפיכים בגין טיפול לא נאות ורשלני מצד רופאים, מטפלים ומרכזים רפואיים. מקרים אלה מובילים לתביעות משפטיות נגד הרופא או בית החולים.

היות שלא כל טעות אנוש תוגדר על פי חוק כרשלנות רפואית וקיימים קריטריונים שצריך לעמוד בהם לקבלת פיצוי בגין נזק שנגרם עקב רשלנות רפואית, בין במעשה ובין אם במחדל, על מנת לקבל פיצוי המשקף את הנזק המלא שנגרם עקב העוולה, מומלץ לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מטעם עורך דין מומחה בייצוג אנשים שסובלים מנזקים על רקע רשלנות רפואית. וכאן משרד עורכי דין תומר לינר נכנס לתמונה.

הגעתם למקום הנכון

אנשים שחוו נזקי גוף קשים מתמודדים עם אתגרים רבים ולא תמיד בכוחם לצאת למלחמת חורמה בגופים גדולים ובעלי כוח על מנת למצות את כל הזכויות שלהם. בין אם אתם סובלים מנזקים קשים כתוצאה מרשלנות רפואית ובין אם חברות הביטוח התנערו מכם ומצאתם את עצמכם תחת שוקת שבורה.

אנו במשרד עורכי דין תומר לינר, נלווה אתכם שלב שלב לאורך התהליך ונילחם יחד אתכם ועבורכם עד לקבלת הפיצוי המקסימלי ומיצוי מלא זכויותיכם. לצוות המשרד ובראשו עורך דין תומר לינר, יש ניסיון רב בניהול תיקים מורכבים, וכל תיק נבדק מכל ההיבטים כדי שלא לפספס אף פרט ולנהל את התיק ביד רמה.

על המשרד עצמו

במשרד עורכי דין תומר לינר אתם עומדים במרכז. עבורנו כל תיק שאנו מקבלים הוא עולם ומלואו. צוות המשרד בעל ניסיון עשיר ומומחה בעבודתו. כדי להשיג לכם את התוצאות הרצויות אנו נעשה כל שביכולתנו: נלווה אתכם באופן אישי, נילחם בין כתלי בית המשפט ונחשוב מחוץ לקופסא כדי להפיק את המרב מכל תיק ותיק ולספק לכם זווית ראיה חדשה ורעננה.

בראש המשרד עומד עורך דין תומר לינר אשר במשך שנים רבות ייצג תובעים, מבוטחים ואף חברות ביטוח ומוסדות רפואיים, ובעשור האחרון מייצג אך ורק תובעים ומבוטחים.  עורך דין תומר לינר בעל ניסיון עשיר בניהול תיקים מורכבים בבתי משפט, הכולל חקירת עדים ומומחים לרבות מומחים רפואיים ורופאים, ובמשך שנים רבות מצוי בקשרי עבודה הדוקים עם טובי המומחים הרפואיים בכל שטחי הרפואה לרבות מיילדות וגניקולוגיה, פסיכיאטריה, נוירולוגיה, גנטיקה, עיניים, אורולוגיה ועוד.

עורך דין תומר לינר וצוות משרדו מקפידים להעניק ליווי אישי צמוד לכל אחד ואחת מלקוחותינו, פועל מולם בשקיפות ומשתף בכל שלבי הטיפול של התיק ברגישות המירבית ותוך הבנה את צרכי הלקוח.

עו"ד תומר לינר בעל מומחיות מיוחדת בתחומי הביטוח והנזיקין ובמהלך השנים, ייצג מאות לקוחות מול חברות הביטוח השונות ומוסדות רפואיים לרבות בתי חולים, קופות חולים, רופאים פרטיים ומטפלים פרא – רפואיים, אף בתיקי ביטוח, נזיקין ורשלנות רפואית מורכבים, עם אחוזי הצלחה מצוינים ותוצאות לשביעות רצונם המלאה של הלקוחות.

בנוסף לליווי האישי של עורך דין תומר לינר לכל תיק מוצמד עורך דין נוסף, המלווה את הלקוח ביחד עם עורך דין תומר לינר מתחילתו ועד סופו, זאת על מנת לעבוד כצוות ולהגדיל את סיכויי ההצלחה לשביעות רצון הלקוח. כמו כן, עורך תומר לינר וצוותו דואג לעדכן  כל לקוחות המשרד מקבלים  

כיצד אנו יכולים לעזור לכם?

הרבה נפגעים ומבוטחים נמצאים בעמדת נחיתות מול חברות הביטוח והגופים הגדולים עמם עליהם להתמודד. תביעות ביטוח נדחות חדשות לבקרים ולא פעם על בסיס טענות סרק ותירוצים מיותרים. אנו כאן כדי להילחם עבורכם ולעזור לכם לקבל את מה שמגיע לכם, תוך שמציעים לכם את היתרונות הבאים:

  • ניסיון ומקצועיות – המשרד מנוהל על ידי עורך דין תומר לינר שסיים לימודי משפטים בהצטיינות, עבר השתלמויות רבות מטעם לשכת עורכי הדין בתחום דיני נזיקין וביטוח והשתלמויות מקצועיות באוניברסיטת תל אביב בתחום הרפואה למשפטנים, וכן שימש כעוזר הוראה בקורס דיני נזיקין וחבר מערכת בכתב עת משפטי. כמו כן עורך דין תומר לינר מרבה להופיע בתקשורת, שכן גופי תקשורת רבים רואים אותו כאוטוריטה בתחומו ומבקשים לראיין אותו לשמוע את דעתו ונוהגים לפרסם את התביעות שהוא מנהל נגד מוסדות רפואיים וחברות הביטוח .
  • שקיפות – משרד עורכי דין תומר לינר מנוהל בשקיפות מרבית כדי שבכל שלב נתון תדעו בדיוק היכן אתם עומדים ומה עומד לקרות. צוות המשרד פועל בנחישות כדי למקסם את הזכויות שלכם ולעזור לכם לקבל את החיים שלכם בחזרה.
  • שמירה על האינטרסים שלכם – עורך דין תומר לינר מייצג רק תובעים וכך אינו פועל בניגוד אינטרסים אף פעם. אנו כאן כדי לעזור לכם להשיג תוצאות מיטביות כאשר לאורך השנים צברנו ידע רב בהתנהלות מול חברות הביטוח ובהתמודדות עם הבירוקרטיה הסבוכה בתביעות מסוג אלו.
  • אסרטיביות ורגישות – אנו אף פעם לא נפנה לפתרון הקל ביותר. אנו כאן כדי להילחם עבורכם ולא נהסס לעשות זאת באופן נחוש בין כתלי בית המשפט. בד בבד צוות המשרד פועל ברגישות רבה, לוקח כל תיק ברצינות, מבצע חקירות מעמיקות ומקיפות ומעניק לכל אחד ואחת ייעוץ וליווי משפטי, אישי ומקצועי, בהתאם למקרה הספציפי.
  • 97% הצלחה – לעורך דין תומר לינר ישנם אחוזי הצלחה גבוהים בהתמודדות עם חברות הביטוח השונות. עם שפע של ניסיון, ידע והצלחות משפטיות יוכל לשמור על האינטרסים שלכם ולוודא שתקבלו פיצוי ואת האוויר לנשימה לו אתם כל כך זקוקים.

אנו נשמח לשמש עבורכם כמגדלור בתקופה החשוכה בחייכם, לעשות את כל "העבודה השחורה" ולהתמודד עם חברות הביטוח והמוסדות הרפואיים למענכם, כדי לוודא שהן לא יתנערו מאחריות וישלמו את מה שמגיע לכם. כבעלי ניסיון רב בתחום אנו מודעים לאתגרים שניצבים בפניכם, ונעזור לכם לצלוח אותם אחד אחד, כדי שתוכלו לקיים אורח חיים שמכבד אתכם ואת האנשים היקרים לכם.

לפרטים נוספים בנוגע למקרה הספציפי שלכם תאמו אתנו פגישת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות! נשמח לעמוד לרשותכם.

שתפו את המאמר
יעניין אותך גם: